Image
Top
Navigation

Dr. Fatih Mehmet Gül

Tıp doktoru ama, iş geliştirme konusunda aranan isimlerden, Ortadoğu'nun sosyal sorumluluk liderlerini biraraya getiren CSRMiddleEast'ın kurucusu, tanınan sosyal sorumluluk etkinliklerinin yöneticisi, Avrupa ve Ortadoğu'da en önemli düşünce liderlerinden Dr. Mehmet Fatih Gül, birikimini sizinle paylaşıyor

Fatih Mehmet GülYoğun olarak, ortadoğu ülkelerinde sağlık, havacılık, sigorta ve de otomobil sektörlerinde çalışmış olan Dr. Gül, ortadoğu ve afrika da birçok sosyal programlarda, (Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği projelerinde) görev almış, ardından BP, Exxon Mobil gibi uluslararası şirketlerin projelerini yönetmiş ve şu anda da Türkiye’de ve dünyanın 16 ülkesinde Toyota Distribütörlüğü yaparak, dünyanın en büyük bağımsız Toyota distribütörlüğü ünvanını kazanmış olan ALJ grubun Türkiye’deki sosyal sorumluluk projelerini yürütmektedir (www.aljci.org). Dr. Gül aynı zamanda ortadoğudaki sosyal sorumluluk profesyonellerini bir araya getiren CSR Middle East (www.csrmiddleeast.org) platformunun da kurucu yönetim kurulu başkanıdır.

Aslen tıp doktoru olan Dr. Fatih Mehmet Gül, uzun yıllar iş geliştirme ve proje yönetimi alanlarında Birleşmiş Milletler, BP, ALJ, Acıbadem ve Toyota gibi uluslararası kuruluşlarda çalıştı. Son olarak, geçtiğimiz yıl Marm Assistance’a başladı.

Sağlık, sigorta, havacılık, otomotiv sektörlerinde özellikle Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde farklı kültür ve deneyimleriyle önemli görevler üstlenen Dr. Gül’ün uzmanlaştığı alan Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik.

Ortadoğu’nun bu alanda en etkili platformu sayılan CSR Middle East’ın kurucusu ve yöneticisidir. Dr. Mehmet Fatih Gül, 2011 yılında Avrupa ve Ortadoğu’nun “En Önemli 100 Düşünce Lideri” arasında yer almıştır..

Teklif isteyin