Image
Top
Navigation

Maxim Behar

Doğu Avrupa'nın en çok bilinen iletişim liderlerinden, Davos'ta yapılan Dünya İletişimciler Forumu 2013 Başkanı ve onlarca ünvanıyla dünyanın en çok istenen iletişim danışmanlığı konuşmacısı Maxim Behar, şimdi sizin etkinliklerinizde...

Maxim Behar is a Doğu Avrupa ve Bulgaristan’ın en önemli işadamlarından biri olan Maxim Behar, halkla ilişkiler şirketi M3’ün Başkanı ve CEO’sudur. Aynı zamanda, dünyanın en önemli iletişim danışmanlığı ağlarından Hill+Knowlton Strategy’nin Çek Cumhuriyeti ofisini yönetmektedir.

Çok sayıda yerel ve uluslararası STK’ların yönetim kurulunda görev alan Behar, Seyşeller’in Bulgaristan Fahri Konsolosluğu’nu yürütmektedir.

Geçtiğimiz yıl Davos’ta yapılan Dünya İletişim Forumu’nun başkanı olarak seçilen Behar, profesyonal yaşamında çok sayıda ödül almıştır. 2012 yılında “Yılın En İyi Müdürü”, Hindistan’daki İş İletişimi Birliği (ABC) tarafından “Son 10 Yılın En İyi İletişimcisi” ünvanını almıştır.

Üniversitelerde de eğitim veren Maxim Behar, dünyanın halkla ilişkiler ve modern iletişim alanında en çok istenen konuşmacıları arasındadır.

Teklif isteyin